Lokalita: Miloslavov
Ulica: Alžbetin Dvor
Počet izieb: 5-izb.
Plocha: 140 m2
Pozemok: 709 m2

Cena: 308 000 €
Platba: aj prostredníctvom úveru
 

Realitný maklér:
Štefan Nemlaha
0910 92 06 99
stefan.nemlaha@akcentreal.sk
Kontaktujte nás:
meno: 
email: 
telefón: 
odkaz: 
Bližší opis: Viď nižšie...
Bližší opis:

OV, tehla, 2-podlažný 5-izbový dom na rovinatom pozemku, zastavaná plocha 150 m2, úžitková plocha 140 m2, plocha pozemku 709 m2, šírka pozemku 28 m, 10-ročná stavba, kompletne zariadený, terasa, dlažba, parkety, linoleum, plastové okná, vonkajšie rolety s automatickým ovládaním, vstavané skrine, bezpečnostné dvere, bezpečnostný systém, centrálny vysávač, kúrenie podlahové, rohový krb, strecha valbová, voda, kanalizácia, pozemku, elektrina a optický kábel na pozemku, garáž, energetický certifikát C, záhrada 530 m2, automatická závlaha z vlastnej studne, tichá lokalita v slepej ulici, v cene podiel na prístupovej komunkácii, dobrá občianska vybavenosť, 20 km do centra Bratislavy, 23 km do Senca, platba aj prostredníctvom úveru.

 

Na prízemí sa nachádza presklená vstupná veranda, vstupná hala, obývacia izba s jedálňou a kuchyňou, izba, kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC a garáž, na 1. poschodí sa nachádzajú 3 izby, kúpeľňa s hydromasážnou vaňou, sprchovacím kútom a WC a vstup na povalu s úložným priestorom.

 

Cena nehnuteľnosti zahŕňa:
- províziu pre realitnú kanceláriu
- preverenie právneho stavu a tiarch nehnuteľnosti
- poradenstvo a právny servis (vypracovanie návrhov zmlúv, návrhov na vklad)
- zabezpečenie aktuálneho listu vlastníctva, prípadne katastrálnej mapy
- základný poplatok za vklad do katastra nehnuteľností
- notárske poplatky za overenie podpisov

 

V prípade financovania nehnuteľnosti prostredníctvom hypotekárneho úveru Vám ho sprostredkujeme prostredníctvom našich zmluvných partnerov. Dokážeme sprostredkovať výhodnejšie úrokové sadzby resp. nižšie poplatky súvisiace s úverom.